قیمت میز ناهار خوری

سبک میز ناهار خوری

image_pdfimage_print

بیش از ۵۰ مدل میز ناهارخوری در انواع مختلف جنس، شکل و رنگ بندی را می توانید در فروشگاه محصولات چوبی ایران میز مشاهده کنید. و با اطمینان خرید کنید. و از سرویس رایگان بهره ببرید. میز ناهار خوری، به وضوح، نقطه کانونی اتاق ناهار خوری است. میزغذاخوری حالت کلی فضا را تنظیم می کند:

یک میز چوبی رنگارنگ (چهار رنگ) احساس غیر رسمی و خودمانی را نشان می دهد. در حالی که یک میز مستطیلی رسمی برای ۱۰ سال، پیچیدگی و اصالت اولیه خود را دارد. و آن را حفظ می کند. میزهای ناهارخوری مدرن در ابعاد متنوع، شکل ها و ارتفاع ها بستگی به فضا، سبک و استفاده مورد نظر آنها دارد.

میز ناهار خوری 6 نفره

استفاده های مختلف از میز ناهار خوری

آیا می دانید؟ برخی از جداول بسیار اولیه توسط مصری ساخته شده و مورد استفاده قرار می گرفتند و اندکی بیشتر از سیستم های سنگی برای نگهداری اشیاء استفاده می کردند. آنها برای نشستن مردم استفاده نمی کنند. غذا و نوشیدنی ها معمولا بر روی صفحات بزرگ بر روی پایه برای خوردن گذاشته می شوند. بهترین میزهای ناهار خوری را شما می توانید خرید کنید. انتخابی که ما برای شما در نظر می گیریم:

میز ناهارخوری با کیفیت بالا، دکور داخلی شما را برجسته می کند، می تواند سال ها استفاده روزانه را تحمل کند و صندلی های راحت را با کمترین فضای خالی فراهم می کند. میز ناهارخوری مستطیلی اریگامی قطره ای انتخاب ماست چرا که از چوب جنگلی مقاوم است.

سرو یک صبحانه عالی به دور یک میز گرد زیبا به همراه خانواده

آیا خانواده های بیشتری از میز غذاخوری برای جمع آوری افراد به دور هم استفاده می کنند؟ همانطوری که برای کودکان ما اتاق خواب نقش بسزایی برایشان دارد. اتاق ناهار خوری و میز آن نیز نقش مهمی در زیبایی منزل دارد. و باعث می شود افرادی که به سختی وقت آزاد برای دورهمی دارند. در زمان های سرو ناهار یا شام به دور هم جمع شوند. و گپ کوتاهی با یکدیگر داشته باشند. همانند فرزندانمان که بیشتر زمان خود را در اتاق خواب با دوستان خود سپری می کنند. میز ناهار خوری است که ما روزانه با هم یک وعده غذای خانگی سرو می کنیم. و هنگامی که میز راحت است، زمان با هم لذت بخش تر است.

***هنگامی که یک تکه از مبلمان نقش مهمی در زندگی خانواده ها ایفا می کند، بسیار مهم است که شما زمان زیادی برای فکر کردن در مورد چگونگی خرید و نحوه استفاده از آن را صرف کنید. و بتوانید با سایر وسایل همچون میز ناهارخوری نیز از لحاظ رنگ و ظاهر هماهنگ کنید.

نحوه انتخاب اندازه میز مناسب برای اتاق غذاخوری شما

محدودیت اصلی نوع میز شما می توانید اندازه اتاق ناهارخوری شما باشد. یک قاعده مردمی این است که طول و عرض فضای مورد نظر خود را اندازه گیری کنید.

سپس، از هر یک از این اندازه گیری ها ۶ فوت را برای فضای اطراف آن محاسبه کنید. این بزرگترین میز است که می تواند در فضای شما مناسب باشد. بنابراین، اگر اتاق ناهارخوری شما ۱۰ فوت باشد، می خواهید جدولی با اندازه ۴ فوت مربعی و یا دایره و حتی کوچکتر داشته باشید. بعدا فکر کنید که چقدر مردم به طور مرتب در میز شما نشسته اند.

انواع میز ناهارخوری

برای دو نفر، اندازه جدول مناسب ۳۶ اینچ قطر (اگر دور باشد) یا هر طرف (اگر مربع) باشد. برای این مورد، برای هر افزایش دو نفر دیگر، ۱۲ اینچ اضافه کنید. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید میز و صندلی شش نفره انتخاب کنید، یک میز غذاخوری حداقل ۶۰ اینچ را انتخاب کنید.

شکل و سبک میز نیز نکته کلیدی هستند

شکل اتاق شما نیز شکل میز را تعیین می کند. در بیشتر موارد، میزهای گرد و مربع در اتاق مربع بهتر کار می کنند. از سوی دیگر، در اتاق های مستطیلی، سعی کنید یک میز بیضی یا مستطیلی را امتحان کنید. این به تناسب فضای شما را پر می کند. سه نوع اصلی از پایه وجود دارد: پاها، شالوده و برجستگی.

 پایه می تواند به شدت بر توانایی شما برای اضافه کردن صندلی های بیشتری به میز شما تأثیر بگذارد.

 به عنوان مثال، با یک میز پایه، جایی که پاها از یک پست مرکز تکانی می کنند، پایه تمایل دارد که صندلی های اضافی را نگیرد. با این حال، با میز کلاسیک چهار پایه، محل پاها بر چگونگی قرار دادن صندلی های اضافی تاثیر می گذارد.

در نهایت، شما باید سبک خود را در نظر بگیرید. برای راهنمایی بیشتر پیشنهاد می شود مقاله با عنوان میز ناهارخوری جدید و مدل های مختلف آن را مطالعه بفرمایید.

اشکال مختلف میز ناهارخوری

تمام میزها از یک سطح صاف و یک پایه یا چند پایه تشکیل شده است. معمولا یک میز ناهار خوری شیشه ای با یک پایه مرکزی ۳ شاخه است. آنها می توانند مستقل قرار بگیرند. و برای قرار دادن در برابر دیوار یا میزهای کنسول طراحی شده است. میزهای غذاخوری سلطنتی و انواع مختلف آن ها می توانند تقریبا هر شکل باشند، هرچند بیشترین تعداد میزها مستطیلی، مربعی، گرد و بیضی هستند.

میزهای پایه بلند اغلب پایه های اضافی برای پشتیبانی دارند. دیگران سطوح بالاتری برای استفاده شخصی انتخاب می کنند. در حالیکه ممکن است ایستاده یا نشسته روی صندلی از آن استفاده کنند. میز شیشه ای احساس سطحی سنگین در حین ظریف بودن را به افراد نشان می دهد. این یک میز کاربردی برای یک لیوان کوچک مناسب است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله با عنوان هنگام خرید میز ناهار خوری به چه نکاتی دقت کنیم را مطالعه بفرمایید.

بسیاری از صندلی های ناهارخوری ها را می توان تنظیم کرد تا ارتفاع، موقعیت، شکل یا اندازه خود را تغییر دهند. یا با فرمت های تاشو یا قطعات کشویی که می توانند شکل را تغییر دهند. میز جلو مبلی به طور خاص برای قرار دادن به طور مستقیم در مقابل مبل به منظور خدمت چای، نوشتن، غذاخوری، و یا دیگر استفاده های راحت طراحی شده است. به طور کلی، یک میز دارای یک سطح بلند و باریک است که پشت صندلی برای نگه داشتن لامپ ها یا اشیای تزئینی استفاده می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *